Про Школу

Школа Спокійних Пологів – це курси підготовки до пологів у м. Львові.

Наразі, ми –  єдина Школа в Україні, яка готує майбутніх мам за допомогою гіпнотерапії (методу, який навчає глибокій релаксації, дихальним технікам та мистецтву самонавіювання, які використовуються для того, щоб полегшити напруження та біль під час пологів).

Ми працюємо за відомим у світі методом Мері Монган, який зараз є надзвичайно популярним в Європі та США і носить назву hypnobirthing (з англ. гіпнопологи).

Ми привезли hypnobirthing в Україну, тому львівські матусі мають шанс першими схопити хвилю.

 

 

 Про засновників

image001Інструктор Школи:

Шапочка Євгенія, співзасновниця Школи Спокійних Пологів, практикуючий клінічний психолог, сертифікований гіпнотерапевт, сертифікований інструктор методу Hypnobirthing®

Посилання на сертифікацію на офіційнийному сайті Інституту Hypnobirthing: https://us.hypnobirthing.com/parents/find-a-hypnobirthing-instructor/ у пошук ввести: Lviv

«Вперше я побачила як працює гіпноз на семінарі колег-американців, які приїздили до Львова. Мене захопила простота і швидкий результат. Це було зовсім не те, що я знала про гіпноз раніше. Це було вражаюче! Так я вибрала свій напрямок. Першою мамочкою, з якою ми готувались до пологів стала Катерина. Сама я виховую двох синів. Була велика різниця між моїми першими і другими пологами. Після перших пологів лишились не надто приємні враження і тому, завагітнівши вдруге, я почала цікавитися техніками роботи з біллю. Мій колега і хороший друг розповів мені про візуалізацію і афірмації, які значно змінили мій погляд на відчуття під час пологів і багато в чому полегшили мої переживання. Я переконана, до процесу пологів потрібно готуватись. Без підготовки пологи схожі на перше спускання на лижах з гірки без інструктора. Звичайно, на гірці ви не лишитесь і спуститесь все одно, але чого це вам вартуватиме?  

 

image003Координатор Школи:

Захарко Катерина, співзасновниця Школи Спокійних Пологів, керівник Школи, перша учениця

«Я є прихильницею природного в усьому. Цього мене навчили змалечку. Тому, самогіпноз для мене став альтернативою медикаментозного втручання під час пологів. На жаль, сучасна фармацевтика не винайшла препарат, який би був одночасно безпечний для матері і дитини (особливо для дитини!), тому, під час пологів у мене з’явився шанс покластись на ресурси власного організму, аби максимально розслабитись і не допустити застосування знеболювальних (наркотичних!) препаратів. Я випробувала гіпнотерапію на собі. Описати свої відчуття можу так: я перебувала у стані «глибокої замріяності», в мене активувалась фантазія, я створила свій уявний світ позитивних образів і це допомогло «згладити» найінтенсивніші піки пологової діяльності».