Мама – джерело енергії!

ZkoRunLwY_QНапевно, мало хто замислювався над тим, що для теперішнього моменту і для майбутнього життя дитини дуже важливо в якому настрої та емоційному стані знаходяться його батьки і які між ними емоційні взаємини.

Я відкрию вам маленький секрет. Крім харчування у вигляді молока матері дитина харчується енергією. Якщо у вас є діти, то відчуття повної спустошеності, постійного бажання спати, енергетичного безсилля вам знайоме. Ви, можливо, спостерігали такий феномен, як тільки тато з малюком йдуть на прогулянку, у вас швидко відновлюються сили і енергія, втома зникає. Це показник того, що народжена дитина, яка звикла до харчування за рахунок матері відразу не може переключитися на самостійне заповнення енергетичних витрат. Більш того, до року дитина сприймає себе і мати як одне ціле. До кінця першого року життя, при правильній взаємодії з дитиною, розумінні його бажань, підтримки його самостійних дій, обережному обмеженню того, що може бути для нього небезпечним, малюк починає себе сприймати як окреме ціле. До трирічного віку, вивчивши навколишній світ, своїх близьких і предмети всіма доступними способами, він виходить на активне спілкування з однолітками. У цей час дитина вчиться підживлювати своє тіло як за рахунок їжі з різних продуктів, так і частково брати енергію у довкілля. Чудово, якщо ви його до цього часу навчили живитися від природи. Саме тому так важливі прогулянки і спілкування з природою. З моменту зачаття до трьох років в тій чи іншій мірі дитина активно живиться енергією мами. І від того, якого роду буде ця енергія, залежить стан дитини, як у справжньому, так і в майбутньому. Якщо емоційний стан матері нестабільний, ви постійно нервуєте, зривається, що ще гірше, не знаходите радості та заспокоєння в спілкуванні з дитиною та своїм чоловіком, то малюк теж плаче, хворіє, йому не подобається таке підживлення, він не за цим прийшов в цей світ. Він чекає від вас любові, радості, прийняття.

Так само, як наш організм звикає до певних продуктів харчування, людина звикає саме до такого роду енергетичної їжі. І стаючи дорослим, вибудовуючи відносини з протилежною статтю, він буде шукати або сам створювати точно такий емоційний фон, який був в дитинстві навколо нього. Це відбувається на підсвідомому рівні. Людина може думати і говорити про комфорт і любов, але неусвідомлено знайде такого партнера, з яким створить емоційну енергетику, присутню в його оточенні до його трирічного віку.

Дорогі мами, оточуйте свого малюка емоціями радості, умиротворення, прийняття. Вірте в себе і свої сили, в свого партнера. Закривайте очі на багато, що несуттєво, але виводить вас з рівноваги. Намагайтеся більше берегти, любити і поважати себе і оточуючих. Піклуйтеся одне про одного. Звертайте увагу на позитивні, радісні події в житті. Любов, яка буде вас супроводжувати на цьому шляху, повернеться до вас в стократному розмірі, коли ваш малюк буде рости. Ваша безумовна любов допоможе йому знайти віру в себе, йти сміливо по життю і досягти тих висот, для яких він прийшов у цей світ.

Джерело: Сайт “СИМФОНІЯ ВИТВОРИ”