Їсти під час пологів – корисно і безпечно!

shutterstock_120818578

Радісна новина для вагітних!

Більше не потрібно морити себе голодом, поки триває процес народження вашої дитини. Нове дослідження, проведене Американським товариством анестезіологів підтверджує факт, що немає ризику аспіраціі, якщо жінка вживає їжу під час перейм. Якщо під час пологів в користовується анестезія, то її вводять у хребет (епідуральна анестезія), а не за допомогою лицьовоі маски, тому ризик удушення стає надзвичайно низьким.

f6692fe8c3c71abff4bdee5c9dccdea5

В статті товариства зазначено: “Насправді, жінкам було б корисно з’їсти щось легеньке під час перейм. Жінки мають потребу в енергії під час пологів, а деякі жінки народжують більше доби і п’ють лише воду”. В прес-релізі дослідження також говориться: “Потреби в енергії і калоріях у жінок, що народжують такі самі як і у марафонців”. Крім того, “без адекватного харчування жіноче тіло починає використовувати жир, як джерело енергії; підвищується кислотність крові у матері і дитини, потенційно знижуючи скорочення матки. Тоді, жінці доводиться прикладати більше зусиль під час перейм, і особливо, потуг. Знижуються, також, і показники здоров’я у новонароджених”. Дослідження показують, що голодування може викликати емоційний стрес, що призводить до зменшення кількості крові в матці і плаценті під час перейм і, як результат, ризик дистресу плоду.

be912ccd9b3af3936c72350d0f626e2c
Схоже, що причин достатньо, аби дати матусі перекусити. Звичайно, є надія, що і медичні працівники приймуть цю інформацію до уваги.
А що думаєте ви? Чи готові ви з’їсти щось смачненьке під час пологів?