Відгуки

Мар’яна, 36 років (Львів) Грудень 2016 р.

 

 

Я чекаю дитину. Це найважливіша річ, яку я зробила за все своє життя. Вагітність має бути часом найбільшого щастя. А що відчуваю я? Хвилювання, страх перед пологами. Переймаю тривожний тон від мами, лікарів. Атмосфера тривоги панує вдома, в поліклініці. А про що саме мені тривожитися? Де готуватися до пологів? В Школі Євгенія дозволила мені по-іншому поглянути на пологи. Через кілька занять я почала почуватися впевненіше. Мені дуже допомогли техніки дихання, рахунок під час переймів, релаксації. Дякую, Вам, за чудові аудіозаписи. Після занять я впевнено вирішила народжувати природно. Для успішних пологів потрібно вчитися. А де? Вирішувати Вам.

Я ж дякую Євгенії за важливу роботу!

 Марта, 25 років (Львів)  Листопад 2016 р.

16174863_1913893305508122_4767209713882821579_n

І так, пройшло вже два місяці, як на світ з’явився Лука))) Хочу подякувати Eugeniya Shapochka та Школа спокійних пологів за ті знання, які вони дали, і те наскільки легше було народжувати знаючи все це!!! Все про що Євгенія говорила на заняттях – правда!
1. В першу чергу хочу відзначити, що Євгенія психолог. Це дуже вирішує. Вона ніби направляє ваше налаштування на пологи в позитивне русло)
2. Дихати треба правильно! Як? Ну ви розумієте) Дзвоніть у школу і питайте)
3. У мене схватки (Євгенія вибачайте, якщо я напишу тут хвилі, ніхто не второпає😊) почалися о 7.00 зранку. А у родзал я попала десь о 15.30. Лука з’явився на світ 21.40. Половину процесу я була вдома. Сама. Відправила чоловіка на роботу і допрасовувала і доскладувала сумки в роддом. Я ЦІЛКОМ КОНТРОЛЮВАЛА ПРОЦЕС! І навіть в род залі до певного моменту все було спокійно. Я впевнена, що було б ще легше, якщо б ми звернулися в школу не на 8 місяці, а швидше.
4. Роди по факту приймає акушерка. На лікарю відповідальність, але по суті, якби не вони, було б трудно. Найгірше в нашій країні те, що вибрати акушерку не можна(
5. Я під час пологів жувала))) Багато і різного))) Хто не вірить питайте в мого чоловіка.
6. Про чоловіка. Andriy Kolesnikov не знаю, як тобі то так легко далося, але якби не ти, дурні жарти і переписка з нашими мамами смсками, то було б не то!!! Жінки! Всі аргументи чому чоловік не має йти на пологи – дурня! То не той момент, коли треба бавитися в геройку!
7. Після пологів я постила фото в інстаграм (ось це прикріплене до посту), тоді, як багато інших дівчат були майже непритомні. І на наступний день бігала вже як молода)))
Цих пунктів насправді значно більше, але то буде поема їх всіх тут писати. Суть така: потрібно готуватися до цієї події з тямущими людьми. Моїми стали чоловік, батьки і Женя )

Ольга, 31 рік (Львів)  Червень 2016 р.

12948323_1350790928280421_1756132557_o

Хочу поділитись з вами моїми враженнями від відвідування курсів у Школі Спокійних Пологів. Скажу відверто, спочатку трошки викликало скепсис, коли я почула про метод гіпнопологи. Коли подруга почула про презентацію методу, запропонувала піти послухати – ну не сподобається – не підем)))). Почувши опис, як і що відбувається на заняттях та в результаті навчання, а також розповідь одніє їз учасниць презентації, яка саме була першопрохідницею – вирішила була не була – йдемо! На той час, так зійшлось, що моя подруга теж була в очікуванні свого маленького дива. Ми прийшли на перше заняття в чотирьох (взявши своїх коханих з собою). Спочатку були розмови, про очікування, про те що кого турбує і, взагалі, що ми очікуєм від занять. Знаєте, на кожне заняття ми приходили з усмішкою і очікуванням чогось нового для нас, завжди було що обговорити, адже Женя (інструктор Школи) намагалась все настільки детально описати, розказати, пояснити, що не лишалось сумніву, що все пройде як найкраще))) Кожного заняття ми спочатку вчились, а потім вже по спражньому медитували, розслаблялись і отримували час для релаксу)))) під час якого ми не тільки відключали наші думки від навколишніх проблем, але й отримували саме ту потрібну інформацію для мозку, яка дозволяла нам готуватись до ЛЕГКИХ і зовсім нестрашних пологів.

Усього було 7 занять..7 тижнів цікавої роботи, як з Женею, так і самостійної…кожного дня потрібно було слухати голос, який вводив тебе у зовсім інший світ…світ релаксу і позбавлення твоїх страхів… Ви знаєте, мій скепсис розвіявся саме тоді, коли ми сидячи з чоловіком у приймальному відділенні пологового- сиділи і сміялись)))) нічого не боялись, лише чекали на появу нашого Чудо-Чада)))) Насправді, знаючи як твій організм працює, знаючи як собою володіти, і як правильно сприймати все…ви забезпечите легкий та швидкий шлях для своєї дитини! Бажаю всім легких, швидких пологів! З такою підготовкою нічого не страшно!!!! Женя, дякуємо Вам за все!

Надія, 33 роки (Львів) Квітень 2016 р. 

14274290_973841759427841_1936472627_o

Дуже рада, що під час вагітності пройшла курси підготовки до пологів у “Школі спокійних пологів”. Безмежно вдячна тренеру Жені за її талант та вміння зробити заняття цікавим, плідним, доступним кожному . Коли Женя запропонувала мені походити на заняття я відразу погодилась, бо в нашій сім’ї історії народження – тяжкі історії. Я переживала, що і у мене так буде. Ще плюс мені за 30, а у нас лікарі відразу вносять свою порцію хвилювань, чого треба остерігатись «у вашому випадку». Мені дуже хотілось мати хороші спокійні пологи! Є декілька моментів, які мені особливо запам’ятались. Наприклад, аудіо записи – ми слухали їх вдома з чоловіком разом. Це були дуже затишні моменти, які його теж заспокоювали)) На одне з занять я прийшла в день, коли мене боліло вухо. Навіть думала, щоб пропустити, бо ж як я зможу розслабитись і релаксувати з біллю в вусі. Прийшла. А це як раз було заняття, де Женя вчила робити знеболювальне самонавіювання. Мало того, що я таки розслабилась і занурилась у вправу! Я розплющила очі і зрозуміла, що вухо НЕ БОЛИТЬ! Замість болі з’явилось відчуття тепла у вусі і полегшення. Я сильно здивувалась, а Женя, пам’ятаю, сидить, посміхається і каже: «Так воно діє». У мене був Кесарів розтин, тому поділитись досвідом як діє техніка не можу. Та я розумію, що набагато легше перенесла післяопераційний період. Дівчата після кесарського мало ходили (хоч нам і радили). Мені теж було не комфортно. Тоді я сідала на ліжку і починала дихати. Не знаю точно як воно діє, але діє. Акушерки дивились на мене і казали, що я дуже витривала, бо мало хто такий активний після операції. А я просто дихала))) Дякую що ви є)